Łóżka hotelowe
producent mebli hotelowych

łóżka hotelowe - królewski wypoczynek

łóżka hotelowe

Łóżka Hotelowe – królewski wypoczynek


Marzenia o królewskich wygodach w objęciach łóżka? Łóżka Hotelowe najważniejszym elementem hotelowego wyposażenia? Komu łóżka hotelowe nie spędzają snu z powiek? Każdy z nas, kto w dzieciństwie miał do czynienia z bajkami i baśniami, słyszał o „królewskim łożu”. Wychowywani w epoce wersalek, kanapo-tapczanów, topornych łóżek piętrowych i materacy ze zwykłej gąbki albo skrzypiących sprężyn, marzyliśmy o niezwykłym, wielowarstwowym posłaniu „Księżniczki na ziarnku grochu”, czy ociekających przepychem komnatach sypialnych z baśniowych pałaców tysiąca i jednej nocy...

 

Przyznajmy szczerze – pierwszy raz w życiu, jako młody człowiek, zaznałem luksusu spania w prawdziwie królewskim łożu właśnie w hotelu. Było to w Niemczech, w Bielefeld, na początku lat 90-tych. Kontynentalne łóżko hotelowe tak bardzo różniło się od wszystkiego, na czym spałem dotychczas, że od razu nasunęło mi się skojarzenie z królewskim łożem. Minęło sporo lat, a ja po dziś dzień wspominam swój ówczesny zachwyt. Mogłoby się wydawać, że teraz, po latach, taki komfort to już standard, a wybierając hotel czy pensjonat zawsze oczekujemy, że w hotelowym łóżku wyśpimy się co najmniej tak wygodnie jak we własnej sypialni. Co jednak zadziwia, nadal wielu właścicieli i zarządców hoteli oraz pensjonatów wciąż nie wierzy w moc marketingową profesjonalnych hotelowych łóżek! Bywają więc one często za małe, niestabilne, nieestetyczne albo, po prostu niewygodne. Zdarza się, że wyposaża się takie obiekty w niskobudżetowe łóżka przeznaczone do użytku domowego. To jeden z największych grzechów popełnianych przez właścicieli i zarządców obiektów noclegowych.
 

Istnieje pewna zabawna poniekąd, odkryta przez nas reguła, dotycząca ocen dobrych hoteli wystawianych w portalach rezerwacyjnych przez ich gości. Niemcy najczęściej zachwalają śniadania, natomiast goście z Polski zazwyczaj na pierwszym miejscu rozpływają się nad wygodą łóżek hotelowych. Najczęściej w obiektach tych, obydwa wymienione kluczowe elementy są dopięte na ostatni guzik, gdyż lekceważenie któregokolwiek z nich mogłoby spowodować odpływ klientów z hotelu. Ale skupiamy się tym razem wyłącznie na spaniu... Powiedzmy sobie to szczerze: najlepsze nawet śniadanie nie naprawi złego wrażenia po nocy spędzonej w beznadziejnie niewygodnym łóżku!
 

Profesjonalne, komfortowe łóżko hotelowe to najważniejszy mebel w hotelu, pensjonacie, kwaterze prywatnej. Bywa, że gość nie rozpakuje walizki, nie zajrzy do szafy, nie usiądzie przy biurku/ toaletce, a z krzesła i fotela zrobi co najwyżej wieszak na spodnie i marynarkę…, Ale na 100 procent położy się do łóżka, i spędzi w nim kilka do kilkunastu godzin. Rankiem zaś, kiedy się obudzi, będzie miał gotową ocenę pobytu na podstawie spędzonej nocy. Wystarczy, aby zaskoczył go niezwykły komfort snu. Tacy goście wiernie wracają do ulubionych hoteli, doceniając troskę o ten niezwykle istotny element gościnności. Tym samym ich gospodarze, dbając szczególnie o wygodny sen swoich gości, dbają o własny spokojny sen.
 

Na szczęście, widoczna jest tendencja pośród właścicieli hoteli, pensjonatów i kwater prywatnych, aby podnosić ich standard rozpoczynając od wyposażania w specjalnie zaprojektowane, wygodne i bezpieczne łóżka hotelowe o określonych parametrach. Nie zawsze muszą to być łóżka kontynentalne. Tam, gdzie walka idzie o każdy centymetr przestrzeni, gdzie styl pomieszczenia narzuca określone rozwiązania lub najistotniejszy jest budżet – Specjaliści od wyposażenia hoteli proponują zamiennie lekkie łóżka hotelowe na ramie stalowej lub specjalnie opracowane łóżka hotelowe typu BOX. Warto zapoznać się z paletą łóżek hotelowych oferowanych przez MXSTUDIO. Wiemy doskonale, jak ciężko pracują one na sukces naszych klientów. W naszych produktach stosujemy sprawdzone rozwiązania, gwarantujące ponadprzeciętną wytrzymałość, niezwykły komfort, higienę i łatwość utrzymania. Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu z naszym działem handlowym.
 

Wracając do anegdoty o gościach hotelowych z Polski i Niemiec – zgłębiliśmy to zagadnienie: otóż w Niemczech od lat panuje moda na wygodne spanie. Specjalistyczne sklepy oferujące komfortowe domowe łóżka i materace prosperują w Niemczech nawet w niewielkich miejscowościach. Społeczeństwo niemieckie od dekad zapewnia sobie najwyższy komfort snu i jest już do tego na tyle przyzwyczajone, że w hotelach nie zwraca uwagi na coś, co stanowi absolutną normę. Co zatem nas najbardziej cieszy i rozwesela? Kiedy czytamy, często pełne zachwytu, opinie niemieckich gości o polskich i zagranicznych hotelach wyposażonych w meble i łóżka hotelowe pochodzące z kolekcji MXSTUDIO.


Wiecie, od czego zaczynają pochwały? Otóż wcale nie od śniadań …

Projekt i wykonanie Simple Marketing

© Copyright 2022 by MX Studio